Przejdź do treści Przejdź do menu

„Bielsko-Biała chroni klimat”

13-04-2021 12:08

Z okazji 70-lecia połączenia Bielska i Białej Urząd Miejski w Bielsku-Białej przygotował wraz z Partnerami okolicznościową edycję kampanii promocyjno-edukacyjnej pn. „Bielsko-Biała chroni klimat”. Organizator oraz Partnerzy serdecznie zapraszają dzieci i młodzież z Bielska-Białej do wzięcia udziału w zaplanowanych konkursach:

Międzyszkolna Grywalizacja „Ekobielszczanin” skierowana do uczniów miejskich szkół podstawowych (klasy 1-8) – jest to platforma internetowa, dzięki której poprzez gry, multimedia i zabawę można zgłębić wiedzę dot. gospodarki odpadami oraz prawidłowych postaw ekologicznych.

Dzieci przechodząc po mapie Bielska-Białej biorą udział w 10 misjach. Zdobywając punkty grają zarówno w indywidualnym konkursie, jak i na rzecz swojej szkoły.

Zasady korzystania z Platformy Grywalizacyjnej Ekobielszczanin.pl https://ekobielszczanin.pl

 20-stu uczniów z najlepszymi wynikami otrzyma atrakcyjne nagrody!

Serdecznie zachęcamy Was do udziału XI edycji konkursu „Szanuj energię chroń klimat”- edycja 2021 . Bądźmy EKO-SZKOŁĄ!!!