Przejdź do treści Przejdź do menu

V Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej

09-04-2021 15:10 konkursy z życia szkoły

Miło nam ogłosić wyniki V Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Angielskiej organizowanego wspólnie przez Szkołę Podstawową nr 28 w Bielsku-Białej i Dom Kultury w Hałcnowie. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom. Mamy nadzieję: do zobaczenia za rok.

KLASY 3-5

1 miejsce

Oliwia Wuczko, Mobilna Szkoła Muzyczna

2 miejsce

Olivia Hawkes, Szkoła Podstawowa Zespołu Szkół Ogólnokształcących Zgromadzenia Córek Bożej Miłości w Bielsku-Białej

3 miejsce

Alicja Korzepa, Szkoła Podstawowa w Rogoźniku

Maja Banul,  Szkoła Podstawowa nr 20 w Bielsku-Białej

wyróżnienia

Szymon Strypling, Szkoła Podstawowa nr 24 w Bielsku-Białej

Veronica Sito, Szkoła Podstawowa w Ochabach Małych

KLASY 6-8

 1 miejsce

Sandra Pytlarz, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przybędzy

2 miejsce

Anna Sobkowicz, Szkoła Podstawowa nr 16 w Legnicy

Aleksandra Wójtowicz, Szkoła Podstawowa nr 1 w Tomaszowie Lubelskim

Oliwia Gręzak, Szkoła Podstawowa w Wólce Domaszewskiej

 3 miejsce

Julia Rączka, Szkoła Podstawowa nr 33 w Bielsku-Białej

Zuzanna Lipka, Szkoła Podstawowa nr 9 w Bielsku-Białej

Anna Laskowska, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chudowie

wyróżnienie

Aleksander Szedel, Szkoła Podstawowa nr 28 w Bielsku-Białej

Karolina Wypych, MOPP Knurów

Aleksandra Juchniewicz, Szkoła Podstawowa nr 68 w Szczecinie

Zapraszamy po odbiór nagród i dyplomów wszystkich uczestników konkursu. Nagrody i dyplomy można odbierać od 19.04 do 30.04 w godzinach od 8:00 do 15:30 w Domu Kultury w Hałcnowie (ul. Siostry Małgorzaty Szewczyk 1, 43-344 Bielsko-Biała).

Dziękujemy wszystkim uczestnikom.

Klasy 3-5: Maja Wójcik, Mobilna Szkoła Muzyczna; Michał Świńczyk, ZSP w Rudzicy; Damian Radoń Szkoła Podstawowa nr 33 Bielsko-Biała; Róża Gurdek Szkoła Podstawowa nr 1 w Bystrej; Emilia Białek Szkoła Podstawowa nr 9 Bielsko-Biała; Maja Dziewa Publiczna Szkoła Podstawowa w Słodkowie Trzecim; Przemek Sobótka Publiczna Szkoła Podstawowa w Zdziłowicach; Wikotria Kubica Szkoła Podstawowa nr 28 Bielsko-Biała; Maja Gajda Szkoła Podstawowa nr 1 Chorzów; Magdalena Zdyb Szkoła Podstawowa nr 20 Bielsko-Biała.

Klasy 6-8: Nikola Kondratowicz; Wiktoria Srokol SP Czechowice-Dziedzice; Roksana Dyrka Zespół Szkół w Koziegłowach; Aleksandra Strządała Szkoła Podstawowa nr 29 Bielsko-Biała; Aneta Luks Publiczna Szkoła Podstawowa w Stojeszynie Pierwszym; Milena Suchora Publiczna Szkoła Podstawowa w Stojeszynie Pierwszym; Hanna Giza Szkoła Podstawowa Zespołu Szkół Ogólnokształcących Zgromadzenia Córek Bożej Miłości; Klaudia Guzera MSP 1 Knurów; Dominika Dyrbuś ZSP 2 Knurów; Aleksandra Podkańska Szkoła Podstawowa nr 2 Bielsko-Biała; Karolina Stańco Szkoła Podstawowa nr 22 Bielsko-Biała; Emilia Kaliwoda, ZSP w Rudzicy; Klaudia Maciejowska Szkoła Podstawowa nr 24 Bielsko-Biała; Maja Polewiak Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Libiążu; Hanna Kucharska Szkoła Podstawowa nr 31 Bielsko-Biała; Wiktoria Jafernik Szkoła Podstawowa nr 10 Bielsko-Biała; Aleksandra Kliszcz Domu Kultury w Starym Bielsku; Milena Konieczna Szkoła Podstawowa w Nowogrodźcu; Rozalia Staniec Szkoła Podstawowa w Hucie Józefów; Gennaro Jan Dalessio Szkoła Podstawowa w Białej Drugiej.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z fragmentami występów nagrodzonych.