UBEZPIECZENIE

INFORMACJA O UBEZPIECZENIU W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

Zachęcamy do możliwości samodzielnego zawarcia przez Rodziców ubezpieczenia NNW swoich dzieci za pośrednictwem strony:

https://szkola.compensa.pl  , poprzez wprowadzenie hasła: 718712.

W załączeniu krótka instrukcja. Strona będzie aktywna do 30 września 2023.

Dostępne warianty I, II, III i IV z oferty specjalnej.

REGON           070576085

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 28 IM. GEN. JÓZEFA KUSTRONIA W BIELSKU-BIAŁEJ

polecamy zgłoszenie szkody w formie  on-line:

Ważne – ostatni krok na stronie to:

Zapłać za wybrane ubezpieczenie.

Uwaga: przerwanie transakcji przerywa cały proces.

Czekaj na potwierdzenie transakcji i certyfikat

ubezpieczenia. Certyfikat zawiera: numer polisy, okres

ubezpieczenia, dane osób ubezpieczonych (dzieci),

zakres i sumy ubezpieczenia.

Zawarcie ubezpieczenia jest zawsze potwierdzane certyfikatem przesyłanym na wpisany podczas zawierania ubezpieczenia adres mailowy po zaksięgowaniu płatności.

Płatność musi być dokonana od razu. Brak certyfikatu oznacza, iż płatność nie została zrealizowana i polisa nie jest zawarta.

Pismo przewodnie - ubezpieczenie

4 PROSTE KROKI DO UBEZPIECZENIA NNW DLA DZIECKA

Rok szkolny 2023/2024 NNW SZKOLNE

Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków dzieci, młodzieży, osób uczących się