Szkolenia z TIK nauczycieli SP 28 w Bielsku-Białej

Nasi nauczyciele chętnie biorą udział w różnych szkoleniach, które rozwijają kompetencje cyfrowe. Szkolenia te dotyczą technologii informacyjno – komunikacyjnej w szerokim zakresie.

Szkolenia o tej tematyce to:

,,Nowoczesne TIK w pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych”,

„Jak nauczyć uczniów analizy źródeł internetowych” – krytyczne myślenie w sieci ”,

„ Lekcja enter”,

„ Zapoznanie ze sprzętem wykorzystywanym w programie Aktywna Tablica – monitor interaktywny”.

" 56 Konferencja Informatyczna - Kluczowe wyzwania nowoczesnej edukacji - cyberbezpieczeństwo, sztuczna inteligencja".