Nasza szkoła w tym roku dołączyła do programu „Szkoła z klasą”

Swoje działania skupimy na jak najlepszym przygotowaniu uczniów i uczennic do wyzwań współczesnego świata, będziemy uczyć sprawczości, odpowiedzialności za siebie i innych, uważności i współpracy. Położymy nacisk na pracę zespołową, współpracę, badanie potrzeb i oczekiwań społeczności szkolnej oraz na praktyczne działanie, krytyczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów. Wszystkie przedsięwzięcia mają na celu budowanie pozytywnego i inspirującego środowiska w szkole, które umożliwi uczniom wzmocnienie poczucia własnej wartości oraz przynależności do społeczności szkolnej.

Szkoła z Klasą

Grudniowe aktywności na przerwach w budynku nr 1