Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Żonkilowa poMOC barw i zapachów

Z przyjemnością mamy zaszczyt ogłosić wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego, który odbył się w ramach podsumowania akcji "Pola Nadziei" pt. "Pomagając innym świat staje się kolorowy - Żonkilowa poMOC barw i zapachów". Konkurs cieszył się sporym zainteresowaniem uczniów naszej szkoły za co bardzo dziękujmy. A oto wyniki :
Komisja w składzie: Danuta Rozner, Małgorzata Kowalczyk, Agnieszka Gawron, Katarzyna Głogowska

Im. Alicja Michalak 4d

II m. Amelia Szuta 4a

III m Maria Łopatka 2b

Wyróżnienie Julia Krywult 4c

Wyróżnienie Michał Waleczek 4b