Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Projekt edukacyjny "Europa i ja" klasa 2d

17-06-2024 14:03 z życia szkoły

Podsumowanie ogólnopolskiego projektu edukacyjnego "Europa i ja"
Klasa 2d zakończyła projekt edukacyjny w ramach którego uczniowie cały rok zapoznawali się europejskim państwem. W tym roku wybraliśmy Anglię. Poznaliśmy symbole narodowe tego kraju, zabytki, słynne osobistości z dziedziny sportu, nauki, kultury i polityki. Poznaliśmy ciekawostki dotyczące zwierząt, klimatu i architektury Anglii. W ramach lekcji wychowania fizycznego bawiliśmy się w angielskie zabawy. Projekt zakończył się angielskim śniadaniem, były tosty i pyszna herbata. W przyszłym roku czekamy na kolejne wyzwania.