Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas I-VIII odbędzie się w budynku nr 1 przy ul. Wyzwolenia 343 na dużej sali gimnastycznej.

Godziny uroczystości:

7:45-klasy VII-VIII

8:45-klasy I-III

9:45-klasy IV-VI