WYRÓŻNIENIE W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ

16-12-2019 19:42 osiągnięcia

Miło nam zakomunikować, iż Michał Nowok oraz Amelia Zamarło z klasy 6c zdobyli wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej SINGALONG Movie themes.

Konkurs skierowany był do uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej i został zorganizowany przez SP 27 im.Janusza Kusocińskiego w Bielsku-Białej oraz Dom Kultury w Kamienicy.

Celem spotkania było zachęcenie dzieci i młodzieży do nauki języka angielskiego, wzbogacenie słownictwa, kształtowanie prawidłowej wymowy, rozbudzenie zainteresowania kulturą krajów anglosaskich, propagowanie śpiewu jako formy ekspresji oraz rozwijanie talentów estradowych.

Konkurs miał charakter otwartego przeglądu, w którym wystąpić mogli wykonawcy indywidualni lub zespoły muzyczne. Udział wzięło około 30 osób z różnych szkół z Bielska-Białej i okolic. Występujących oceniało profesjonalne jury.

Naszym Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!