Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

WYRÓŻNIENIE W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ

16-12-2019 19:42 osiągnięcia

Miło nam zakomunikować, iż Michał Nowok oraz Amelia Zamarło z klasy 6c zdobyli wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej SINGALONG Movie themes.

Konkurs skierowany był do uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej i został zorganizowany przez SP 27 im.Janusza Kusocińskiego w Bielsku-Białej oraz Dom Kultury w Kamienicy.

Celem spotkania było zachęcenie dzieci i młodzieży do nauki języka angielskiego, wzbogacenie słownictwa, kształtowanie prawidłowej wymowy, rozbudzenie zainteresowania kulturą krajów anglosaskich, propagowanie śpiewu jako formy ekspresji oraz rozwijanie talentów estradowych.

Konkurs miał charakter otwartego przeglądu, w którym wystąpić mogli wykonawcy indywidualni lub zespoły muzyczne. Udział wzięło około 30 osób z różnych szkół z Bielska-Białej i okolic. Występujących oceniało profesjonalne jury.

Naszym Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!