Przejdź do treści Przejdź do menu

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ GIER I ZABAW KLAS I-III

12-12-2019 19:09 imprezy i uroczystości

W poniedziałek 1 grudnia 2019 r. w Domu Kultury odbył się Mikołajkowy Turniej Gier i Zabaw klas młodszych. W zabawie uczestniczyło ok. 220 uczniów klas 1-3, którzy mieli wykonać 10 zadań przygotowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego.

Przy  dźwiękach zimowych piosenek i pomocy uczennic z klas 6a, 6e , 5a i 5c dzieci ubierały choinkę, zbierały na czas prezenty, przenosiły worek Mikołaja, czy brały udział w wyścigu z reniferem. Kolejnym zadaniem było układanie puzzli i rzuty piłką do Mikołaja. Slalom wokół choinek i gra w klasy również sprawiały dzieciom wiele radości.

Każda klasa została nagrodzona dyplomem uczestnictwa oraz piłkami ufundowanymi przez PSKS „ Beskidy”.