Wybory do Samorządu Uczniowskiego

10-06-2024 15:14 z życia szkoły

W poniedziałek 3 czerwca odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Były one poprzedzone kampanią wyborczą. Kandydaci do Samorządu przygotowali bardzo ciekawe i oryginalne plakaty przedstawiające najważniejsze punkty swojego programu.

Po przeliczeniu wszystkich oddanych głosów wyłoniono następujące osoby do Zarządu SU:

Przewodnicząca: Paulina Łopatka kl. 6c

Zastępca przewodniczącej: Antonina Stanclik kl. 7c

Skarbnik: Sandra Talaga kl. 7c

Sekretarz: Julia Pasturczak kl. 7b

Wszystkim uczniom dziękujemy za oddanie głosu, a nowo wybranym władzom SU serdecznie gratulujemy oraz życzymy owocnej pracy na rzecz społeczności szkolnej.