Przejdź do treści Przejdź do menu

Wojewódzki ekologiczny konkurs plastyczny na eko bohatera literackiego pn. „Zielono mi"

02-11-2021 16:57 konkursy osiągnięcia

Bardzo cieszymy się z sukcesu, jaki odnieśli nasi uczniowie w wojewódzkim ekologicznym konkursie plastycznym na eko bohatera literackiego pn. „Zielono mi” organizowanym w ramach XXI Jesiennych Dni Książki edycja online Buczkowice 2021.

W kategorii klasy I-III wyróżnienie zdobył Wiktor Sędziak z klasy 2c. W kategorii klasy
VII-VIII aż 3 uczniów otrzymało wyróżnienia: Zuzanna Konik z klasy 8a, Sandra Bagier z klasy 8c oraz Kacper Kocur z klasy 8d.

Organizatorem konkurs plastycznego był Gminny Ośrodek Kultury w Buczkowicach przy współudziale Gminnej Biblioteki Publicznej w Buczkowicach. W rywalizacji wzięły udział łącznie 33 placówki oświatowe, opiekuńcze i ośrodki kulturalne z terenu województwa śląskiego. Na tegoroczny konkurs wpłynęło łącznie 289 prac w 5 kategoriach. Spośród wszystkich nadesłanych prac plastycznych aż cztery z naszej szkoły zyskały uznanie szanownego jury. Jesteśmy dumni z naszych wychowanków! Serdecznie gratulujemy!