Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Pomoc Polakom na Wschodzie

26-10-2021 17:13 z życia szkoły

Dziękujemy wszystkim Uczniom i Rodzicom, którzy otworzyli serce i razem z nami tak licznie włączyli się do dwóch akcji charytatywnych:
- Pomoc Polakom na Wschodzie z Lwowa oraz Żydaczowa,
- „Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach 2021”, akcji organizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne
”Kresy” w Częstochowie.
Dziękujemy Nauczycielom i Dyrekcji za zaangażowanie i pracę.
Zebrane dary już niedługo trafią do Polaków mieszkających za wschodnią granicą.
Jeszcze raz okazało się, że razem możemy więcej!