VIII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej

26-04-2024 17:16 konkursy z życia szkoły

Po raz kolejny wspólnie z Domem Kultury w Hałcnowie zaprosiliśmy uczniów szkół podstawowych powiatu bielskiego do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej. Dziękujemy wszystkim wspaniałym solistom i ich nauczycielom za rewelacyjne prezentacje. Jury w składzie Małgorzata Wawrzuta, Salomea Matuszny, Michał Czulak jak zwykle długo debatowało nad wynikiem. Wszystkie występy były niezwykle udane.
Jury przyznało następujące nagrody oraz wyróżnienia:
W kategorii klasy III-V
wyróżnienie - Jagoda Gostyńska i Emilia Dziędziel
III miejsce - Julia Braun i Maciej Święch
II miejsce - Laura Lipska i Franciszek Rogowski
I miejsce - Sandra Michalska i Hanna Kobylińska
W kategorii klasy VI-VII
wyróżnienie - Anna Pietrzycka i Bartłomiej Chmurawa
III miejsce - Konrad Charewicz i Michał Świńczyk
II miejsce - Laura Rumpel i Emilia Białek
I miejsce - Oliwia Hawkes i Marika Zdolska
Każdy uczestnik otrzymał dyplom, statuetkę i upominki.

Dziękujemy za pomoc w przygotowaniach: p. Iwona Greczka - istruktorka DK Hałcnów, wykonała dla nas statuetki Big Bena, p. Katarzyna Budkiewicz zadbała o przepiękny plakat i dyplomy, a p. Marcin Piekło troszczył się, aby wszystkich uczestników było dobrze słychać.

Zapraszamy za rok :) Do zobaczenia na IX edycji.