Szkolny konkurs Bielsko – Biała – moja mała ojczyzna

23-11-2021 18:13 konkursy z życia szkoły

W naszej placówce odbył się konkurs artystyczny Bielsko – Biała – moja mała ojczyzna.

Uczestnicy konkursu musieli sprostać niełatwym wymaganiom. Należało bowiem wykonać pracę plastyczną, której motywem przewodnim były zabytki i atrakcje turystyczne Bielska – Białej. Ponadto kompozycja pracy miała być uwieńczona sloganem korespondującym z podejmowaną problematyką.

15 listopada komisja konkursowa podjęła decyzję, aby przyznać następujące miejsca:

I miejsce – Adrian Kacprzycki, kl. 5c

II miejsce – Julia Małecka, kl. 6a

III miejsca – Zuzanna Musiałek, kl. 5c

wyróżnienie – Krzysztof Bestwina, kl. 4b

Wyróżnieni otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe, które zostały ufundowane przez Radę Osiedla Hałcnów.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Nagrodzone prace można obejrzeć w poniższej galerii zdjęć.

Koordynatorki konkursu:

Bernadeta Moćka,