Konkurs recytatorski Barwy jesieni

W dniu 29.10.2021 r. w świetlicy szkolnej odbył się konkurs  recytatorski pt. „Barwy jesieni”

Uczniowie z wielkim zaangażowaniem recytowali wiersze o jesieni. Istotne było: pamięciowe opanowanie tekstu, interpretacja utworu oraz dykcja.

Jury w składzie: Pani wicedyrektor Małgorzata Kowalczyk, Pani Renata Zielińska, Pani Iwona Gębała, Pan Sebastian Strojek po burzliwej naradzie ogłosiło zwycięzców:

I miejsce:  Przemek Wiśniewski      klasa 2b

II miejsce: Antonina Kopaczka         klasa 1c

Karol Sobecki                   klasa 2b

III miejsce: Natalia Nawrat               klasa 1b

Milena Marszałek          klasa 2b

Wyróżnienia: Paulina Buk                klasa 2c

Franciszek Kopaczka klasa 3a

Każdy otrzymał dyplom oraz coś słodkiego, jednak największą nagrodą było umocnienie wiary w siebie oraz satysfakcja z własnych dokonań.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.