Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Szkolny Festiwal Szkoły z Klasą z okazji Dnia Dziecka.

Podążając sprawdzoną metodą design thinking uczniowie wraz z nauczycielami badali potrzeby edukacyjne uczniów, mając na uwadze atrakcyjność, zaangażowanie i dobrą zabawę. Po analizie zasobów, możliwości i pomysłów postanowiono połączyć nieszablonową naukę z dobrą zabawą. Wymyślono i przetestowano zabawy, rozdzielono zadania, przygotowano stanowiska. W trakcie festiwalu uczniowie mogli wspólnie uczestniczyć w wielu aktywnościach przygotowanych w ramach stacji zadaniowych: plastycznej, literackiej, informatycznej, matematycznej, konstrukcyjnej, sportowej i niespodzianki. Były zadania takie jak szycie maskotki, układanie opowiadania, kodowanie, układanie tangramów oraz ogromnych puzzli, gry sportowe i matematyczne oraz inne zabawy. Dzień upłynął w radosnej atmosferze świętowania.

Powstało wiele ciekawych prac, a wszystkie można zobaczyć w szkole na pofestiwalowej wystawie Szkoły z Klasą. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmu  :-)