Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Święto patrona Szkoły Podstawowej nr 28 w Bielsku – Białej

14-10-2022 14:10 konkursy z życia szkoły

Gen. Józef Rudolf Kustroń urodził się 16 października 1892 a zginął 16 września 1939. W związku z obchodami 130 rocznicy urodzin Patrona uczniowie przygotowali portrety generała, mapy z okresu II wojny światowej oraz krzyżówki, w której znajdują się różne informacje dotyczące postaci.

Dziękujemy uczniom, którzy wykonali prace plastyczne:

Igor Jonkowski, kl.4a

Antonina Kostyszyn, 4a

Ida Michalak, 4b

Sebastian Zawiła, 4b

Konrad Kunicki, 4b

Joanna Handzlik, 4b

Krystian Kubica, 4b

Karolina Zaziąbło, 4b

Marcel Pietrowski, 4c

Michał Szymczak, 4c,

oraz autorkom krzyżówek:

Wiktorii Czulak, 5c,

Milenie Mazur, 5a

Klasy 6 ,7  i 8 wzięły udział w konkursie wiedzy o gen, Józefie Kustroniu.

Test  składał się z 13 pytań i  dotyczących  życia i działalności gen. Kustronia.

I miejsce zajęła Zuzanna Dudek z klasy 8 e.