Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Dzień Chłopaka 2022

04-10-2022 13:49

30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego przygotowały życzenia i wręczyły upominki ufundowane przez Radę Rodziców. Wspólne świętowanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze.

Wszystkim Chłopcom z okazji ich święta, jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia!

Samorząd Uczniowski