Program dla szkół

Nasza szkoła w bieżącym roku szkolnym uczestniczy w kolejnej edycji „Programu dla szkół”.

Głównym celem „Programu dla szkół” jest kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych dzieci poprzez zwiększenie spożycia owoców, warzyw oraz mleka i produktów mlecznych w codziennej diecie oraz propagowanie zdrowego odżywiania poprzez działania towarzyszące o charakterze edukacyjnym. Dzieci uczestniczą w działaniach edukacyjnych informujących o zaletach spożywania tych produktów.

Zachęcamy serdecznie rodziców naszych uczniów do zapoznania się z materiałami przygotowanymi przez twórców projektu.

Materiały dla rodziców