Sukcesy naszych uczniów - język angielski

Miło nam ogłosić wyniki konkursów z j. angielskiego, w których uczniowie naszej szkoły osiągneli sukcesy w drugim semestrze roku szkolnego 2022/23.

Ogólnopolski Konkurs Olimpus z j. angielskiego (sesja wiosenna):

-laureaci 3 stopnia; Sebastian Mizgała-Szpunar kl. 6a i Justyna Satława kl. 6b.

Międzyszkolny Konkurs "Polang" organizowany przez VIII LO w Bielsku-Białej:

-1 miejsce Martyna Turek kl. 8a,

-2 miejsce Hanna Łabądź kl. 8d.

Międzyszkolny Konkurs "English is Fun" organizowany przez SP 9 w Bielsku-Białej:

-2 miejsce jako zespół: Julia Rogowska i Julia Dudzik z kl. 5d oraz Sandra Talaga i Julia Pasturczak z kl. 6b.

Gratulujemy sukcesów!!

nauczyciele j. angielskiego