Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Sukcesy naszych uczniów

26-01-2024 11:59 konkursy z życia szkoły

Z przyjemnością pragniemy ogłosić wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Mememory Master z j. angielskiego:

laureatka II stopnia - Hanna Orszulak z kl. 8b,

laureaci III stopnia - Amelia Szuta z kl. 4a, Patryk Gwiazdowski z kl. 5b, Julia Małecka z kl. 8b, Maja Frołow z kl. 8b i Martyna Podsiadło z kl. 8a.

wyróżnienia - Karolina Wojtan z kl. 4c, Bartosz Luber z kl. 4c, Antonina Stanclik z kl. 7c.

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!

Alicja Krywult