Sukcesy naszych uczniów

W październiku nasze ósmoklasistki wzięły udział w III Międzyszkolnym Konkursie Czytania Prasy ze Zrozumieniem "Włącz uwagę". Konkurs organizowany był przez Szkołę Podstawową nr 37 pod patronatem "Dziennika Zachodniego". Nasze reprezentantki: Maja Frołow, Julia Małecka, Agata Forenda, Julia Grzybowska i Martyna Podsiadło zajęły pierwsze miejsce w kategorii drużynowej, natomiast Maja Frołow i Julia Małecka II miejsce w kategorii indywidualnej. 9 stycznia w Szkole Podstawowej nr 37 w Bielsku-Białej odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Na stronie internetowej "Dziennika Zachodniego" znajduje się relacja z tego wydarzenia, w piątek natomiast ukaże się ona w wersji papierowej.