Spotkanie klas 1 z policją

👮‍♂️👮‍♀️👮‍♂️👮‍♀️👮‍♂️👮‍♀️👮‍♂️👮‍♀️👮‍♂️

28 listopada br. klasy pierwsze uczestniczyły w spotkaniu z policjantkami z wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

🚦🚓🚦🚓🚦🚓🚦🚓🚦🚓🚦

Dzieci utrwaliły informacje dotyczące zasad poruszania się po drogach.

👮‍♀️🚔👮‍♀️🚔👮‍♀️🚔👮‍♀️🚔👮‍♀️🚔👮‍♀️

Uczniowie dowiedzieli się o najważniejszych zagadnieniach związanych z bezpieczeństwem w ruchu drogowym i o przepisach, których należy bezwzględnie przestrzegać korzystając z rowerów, hulajnóg elektrycznych i UTO.