Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Śladami leśnych zwierząt

02-04-2024 10:02 wycieczki z życia szkoły

20 marca klasa 1a i 27 marca klasa 2a uczestniczyły w warsztatach ekologicznych pt. „Tajemnice lasu- śladami zwierząt leśnych” w Centrum Edukacji Ekologicznej Ekosynteza w Bielsku-Białej. Podczas warsztatów uczniowie zapoznali się z zagadnieniami dotyczącymi życia lasu i jego mieszkańców. Poznali zagadnienia dotyczące ekosystemu leśnego, kto mieszka w beskidzkich lasach i jakie ślady zostawiają zwierzęta. Po części teoretycznej dzieci udały się do ogrodu i pobliskiego lasu, aby tropić ślady dzikich zwierząt i poprzez lornetkę obserwować piękno przyrody.