Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

VII Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej

27-03-2024 15:09

Miło nam ogłosić wyniki VIII Szkolnego Konkursu Piosenki Angielskiej. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom. Laureaci pierwszych miejsc w obu kategoriach będą reprezentowali naszą szkołę w VIII Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej organizowanym wspólnie przez Szkołę Podstawową nr 28 w Bielsku-Białej i Dom Kultury w Hałcnowie.

KLASY 3-5

I miejsce Wiktoria Tomaszek 5b

II miejsce Nikola Kukułka 5c

wyróżnienie Antonina Kostyszyn  5a i  Amelia Pietryszyn  4c

KLASY 6-8

I miejsce Lena Kosmowska 8b

II miejsce Antonia Stanclik 7c

III miejsce  Bartosz Redosz 7a