Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Projekt na lekcji przyrody

16-04-2024 18:08

Uczniowie klas 4 na lekcjach przyrody przez ostatni miesiąc odkrywali tajemnice swojego ciała. Na koniec wykonali piękne projekty opisujące wybrany układ narządów. Zdobytą wiedzę wykorzystali podczas prezentacji swoich plakatów na ostatnich zajęciach z omawianego działu.