Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Wyniki konkursu na logo Szkoły Podstawowej nr 28

12-04-2024 13:10

Miło nam poinformować, że w dniu 22 stycznia 2024 roku Komisja Konkursowa w składzie:

1. Przewodnicząca: Danuta Rozner

2. Członek: Joanna Sierek

3. Członek: Alicja Wątor

dokonała przeglądu i oceny 8 prac konkursowych. Jedna praca nie spełniła wymogów regulaminowych.

Decyzją Jurorów zwycięzcą konkursu na logo Szkoły Podstawowej nr 28 w Bielsku-Białej został projekt graficzny nr 6 opracowany przez

Igora Jonkowskiego – ucznia klasy 5a

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy a wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie prac konkursowych.