Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Profilaktyczny konkurs plastyczny „Mówimy STOP używkom”

Miło nam poinformować społeczność szkolną, że profilaktyczny konkurs plastyczny „Mówimy STOP używkom” został rozstrzygnięty.

Celem konkursu była promocja zdrowego i kulturalnego stylu życia, a także uświadomienie uczniom zagrożeń wynikających ze spożywania alkoholu oraz innych używek w wieku młodzieńczym.

Szanowne jury wyłoniło następujących laureatów:

I miejsce – Liwia Michalak kl. 8a

II miejsce – Julia Pasturczak kl. 7b, Martyna Podsiadło kl. 8a

III miejsce – Zuzanna Raczek kl. 6d, Lena Kosmowska kl. 8b

Wyróżnienie: Liliana Adamowicz kl. 6b, Karolina Płuciennik kl. 7c, Julia Małecka kl. 8b

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie. Laureatom serdecznie gratulujemy!