Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Podsumowanie 1 półrocza

We wtorek na lekcjach wychowawczych, klasy 4 i 5 spotkały się na apelu podsumowującym pierwszy semestr roku szkolnego 2023/2024. Pani Dyrektor Małgorzata Wawrzuta podsumowała wyniki klasyfikacji. Organizatorzy konkursów i zawodów sportowych przekazali laureatom nagrody i dyplomy.