Bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Bezpieczne ferie.

W piątek 26.01.2024 r. odbyło się spotkanie naszych uczniów z przedstawicielem Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku- Białej.

Podczas spotkania omówione zostały zasady poruszania się po drodze przez pieszego, sposoby przechodzenia przez pasy, zasady poruszania się na rolkach, rowerze oraz hulajnogach elektrycznych.

Szczegółowo omówiono również bezpieczeństwo podczas ferii zimowych – jak należy przygotować się do zimowego wypoczynku, aby było bezpiecznie: odpowiedni strój, zabezpieczenie głowy (kask) podczas zjazdu na nartach, używanie sprawdzonego sprzętu sportowego, prawidłowe zachowanie na stoku narciarskim, czy lodowisku.

Drodzy Uczniowie!

Z okazji zbliżających się ferii zimowych życzymy  Wam wspaniałego i przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku. Ferie zimowe są po to by odpoczywać, bawić się i rozwijać swoje zainteresowania, na które w okresie nauki wszystkim brak czasu. Pamiętajcie jednak o swoim bezpieczeństwie.