Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Pasowanie na czytelnika uczniów klas pierwszych

W dniach 9 i 10 listopada 2023 roku w bibliotece szkolnej uczniowie klas pierwszych zostali pasowani na CZYTELNIKÓW.
Zapoznali się z zasadami wypożyczania książek, zapoznali się z księgozbiorem, a przede wszystkim z nowościami, które zostały zakupione w ramach Narodowego programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0.

Wszystkim naszym czytelnikom
życzymy wielu wspaniałych chwil z książką.