Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Klasa w terenie - jesień w 1d

10-11-2023 15:14 innowacje z życia szkoły

🍁🍂🍁🍂🍁🍂🍁🍂🍁🍂🍁

Klasa 1d w ramach innowacji pedagogicznej Klasa w terenie zrealizowała jedno z zadań.

🍂🍁🍂🍁🍂🍁🍂🍁🍂🍁🍂

Podczas spaceru obserwowaliśmy jesienne zmiany szaty drzew, rozpoznawaliśmy ich gatunki i słuchaliśmy odgłosów jesieni tj. szumu drzew i szelestu liści pod stopami.

🍁🍂🍁🍂🍁🍂🍁🍂🍁🍂🍁

Z zebranych skarbów jesieni staraliśmy się ułożyć różne kształty. Powstał kwiatek, jeż i buźka. Nie było to proste zadanie, bo wiatr płatał nam figle, co i raz rozwiewając prace. Śmiechu było co niemiara!

🍂🍁🍂🍁🍂🍁🍂🍁🍂🍁🍂

Z kolorowych liści niebawem w klasie wykonamy prace plastyczne "Kwiaty w wazonie".