Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

11 listopada - wdzięczni za niepodległość

Corocznie, 11 listopada, obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. W tym roku uroczyste apele z tej okazji odbyły się 7 i 8 listopada. Uczniowie klas 5c i 6b przygotowali akademie, upamiętniające odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 roku. Społeczność szkoły wspólnie odśpiewała hymn państwowy, a uczniowie zaprezentowali utwory poetyckie nawiązujące do uroczystości 11 listopada. Krótka lekcja historii zaprezentowana przez uczniów przybliżyła ich kolegom znaczenie tego święta. Wspólne karaoke z wyborem pieśni patriotycznych zakończyło akademię.