Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Ogólnopolski konkurs ortograficzny – Dyktando (nie tylko) dla Mistrzów

22-01-2024 18:22 konkursy z życia szkoły

20 stycznia 2024 r. dotarły do szkoły wyniki ogólnopolskiego Dyktanda (nie tylko) dla Mistrzów, zorganizowanego przez Instytut Rozwoju Oświaty.

Uczniowie błysnęli wiedzą oraz umiejętnościami z  zakresu zasad pisowni obowiązujących w języku polskim. Wśród 469 osób, które wzięły udział w konkursie na poziomie II (dla klas 4 – 6), troje reprezentantów naszej placówki zdobyło zaszczytne laury:

  • Milena Mazur z kl. 6a – 3. miejsce,

  • Franciszek Kopaczka z kl. 5a – wyróżnienie,

  • Wiktoria Tomaszek z kl. 5b – wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy utalentowanym wychowankom naszej szkoły oraz życzymy dalszych sukcesów!