OBCHODY ŚWIĘTA NARODOWEGO 3-go MAJA

29-04-2024 17:04 imprezy i uroczystości

W tym tygodniu w Naszej Szkole obchodziliśmy Święto Narodowe Trzeciego Maja. W salach lekcyjnych powstały tematyczne gazetki ścienne, natomiast w poniedziałek i wtorek odbyły się uroczyste akademie. W budynku 1 część artystyczną przygotowała klasy 4b pod opieką Pani Salomei Matuszny. Natomiast w budynku 2 przedstawienie zorganizowała klasa 6a pod kierunkiem Pana Jerzego Romańskiego. Dzięki występom młodych artystów poznaliśmy okoliczności powstania pierwszej w Europie i drugiej na świecie konstytucji. Spotkanie uświetniło odśpiewanie hymnu państwowego. W tych dniach wszyscy uczniowie zadbali także o strój odświętny.