Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Natalka i Antek w Świecie Wielkiej Matematyki" - klasa 1b

20-05-2024 14:28 innowacje z życia szkoły

Uczniowie klasy 1 b w ramach projektu "Natalka i Antek w Świecie Wielkiej Matematyki" zrealizowali ostatni już moduł tegorocznej edycji . Tym razem szukali matematyki w książce i bibliotece. Dzieci tworzyły mapy myśli, współpracowały w grupie, porządkowały duże liczby, szacowały i wykonywały proste obliczenia kalendarzowe. Realizacja zadania zakończyła się wizytą w bibliotece szkolnej, gdzie uczniowie zbierali dane matematyczne związane z pracą biblioteki. Na koniec  korzystając z okazji, że 8 maja świętujemy Dzień Bibliotekarza i Biblioteki dzieci podziękowały Paniom za ich pracę.