Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Literki w akcji - Barwny alfabet

20-05-2024 14:26 innowacje z życia szkoły

Literki w akcji" Barwny alfabet" w wykonaniu klasy Ib. Tym razem w sposób kreatywny poznawaliśmy alfabet ( wszystkie litery już znamy! ) łącząc naukę z ekspresją plastyczną. Uczniowie kolorowali poszczególne litery za pomocą patyczków kosmetycznych używając farb plakatowych. Kolory nie mogły się powtarzać na sąsiadujących literach. Trzeba było więc mieszać barwy i precyzyjnie pokrywać małe obszary. Dzieci pracowały z dużym zaangażowaniem.