Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Sukcesy polonistyczne naszych uczniów

17-05-2024 14:32 konkursy osiągnięcia

16 maja 2024 r. zostały ogłoszone wyniki ogólnopolskiej olimpiady „Olimpus” z języka polskiego. Test konkursowy składał się z 30. pytań wielokrotnego wyboru. Za każdą poprawnie zaznaczoną odpowiedź uczestnik otrzymywał +1 punkt, a za błędnie zakreśloną – 1 punkt.

Bardzo cieszymy się, że dwóch uczniów naszej szkoły zdobyło tytuły laureata w tym niełatwym konkursie.

Do nagrodzonych należą:

  • Franciszek Kopaczka z kl. 5a – tytuł laureata 1. miejsca;

  • Antoni Dudaczyk z kl. 5b – tytuł laureata 6. miejsca.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.