Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Nabór do klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2024/2025

23-04-2024 21:00 ogłoszenia

Nabór do klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2024/2025

Informacja

Rekrutacja do klas pierwszych ogólnodostępnych szkół podstawowych, prowadzonych przez Gminę Bielsko-Biała na rok szkolny 2024/2025 rozpocznie się 4 marca 2024 r. Szczegółowy harmonogram działań znajduje się w załączonym Zarządzeniu Prezydenta Miasta, zawierającym terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów na rok szkolny 2024/2025.

Dokumenty do pobrania:

ZARZĄDZENIE NR ON-II.0050.29.2024.ES PREZYDENTA MIASTA BIELSKA-BIAŁEJ

z dnia 12 stycznia 2024 r.

w sprawie ustalenia terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów na rok szkolny 2024/2025 do szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Bielsko-Biała

UCHWAŁA NR XXVII/510/2017 RADY MIEJSKIEJ W BIELSKU-BIAŁEJ

z dnia 21 marca 2017 r.

w sprawie określenia kryteriów, odpowiadającej im wartości punktowej oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzenia kryteriów obowiązujących w postępowaniu rekrutacyjnym do szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Bielsko-Biała

Strona naborowa dla rodziców/opiekunów prawnych:

https://sp-bielsko-biala.nabory.pl/