Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Miejskie obchody Święta Niepodległości

W dniu 10 listopada delegacja uczniów naszej szkoły, wzięła udział w miejskich obchodach Święta Niepodległości.

Uczniowie naszej szkoły złożyli kwiaty i zapalili znicze pod Tablicami Pamiątkowymi  poświęconymi  Orlętom Lwowskim i ofiarom Katynia znajdującymi się przy Kościele Opatrzności Bożej.