Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Międzyszkolny Konkurs Historyczny „Katyń- ocalić od zapomnienia”

3 czerwca odbyło się w naszej szkole uroczyste wręczenie nagród w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym „Katyń- ocalić od zapomnienia”.

W konkursie wzięło udział 25 uczniów z bielskich szkół podstawowych. Nagrodzonych zostało 10 uczniów w trzech kategoriach: wiedza, praca plastyczna i prezentacja multimedialna.

Zaproszonych gości powitał organizator konkursu Dariusz Bodzek. Następnie głos zabrali zaproszeni goście: radna Anita Szymańska, przewodniczący Rady Osiedla Hałcnów Jerzy Raczek i dyrektor Szkoły Podstawowej nr 28 Małgorzata Wawrzuta.

Po wręczeniu nagród na uczestników czekał słodki poczęstunek. Wszyscy mogli obejrzeć wystawę nagrodzonych prac plastycznych, porozmawiać w miłym gronie i zrobić pamiątkowe zdjęcia.

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie za rok.

organizator konkursu

Dariusz Bodzek