Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Międzynarodowy Turniej i Puchar Polski w akrobatyce sportowej

Z dumą pragniemy oznajmić, że uczennica klasy 7e Oliwia Chachurska wzięła udział w VIII Międzynarodowym Turnieju Pod Wawelem i zawodach Pucharu Polski w akrobatyce sportowej w kategorii trójki kobiet. Konkurs odbył się w piątek 19.03.2021r. w Krakowie. Uczestniczyło 36 zespołów (108 osób) z różnych miast Polski, a transmisję można było obejrzeć na kanale "itd sport". Nasza uczennica reprezentowała bielski Klub Sportowy "Start". Niestety grupa nie zdobyła żadnego miejsca, niemniej jednak gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

opracowała wych. A. Krywult