Przejdź do treści Przejdź do menu

Konkurs plastyczny na najpiękniejszą pisankę

30-03-2021 10:41 konkursy z życia szkoły

Święta wielkanocne to wyjątkowy czas, w którym symboliczne obrzędy religijne, tradycja ludowa i świat przyrody splatają się w jedno. Z obchodami świąt związanych jest wiele zwyczajów ludowych. Tradycją stało się malowanie jajek. Pięknie zdobione pisanki królują na wielkanocnym stole, są symbolem życia i odrodzenia. W związku z tym Samorząd Uczniowski zaprosił uczniów z klas siódmych i ósmych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na najpiękniejszą pisankę wielkanocną.

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie. Własnoręcznie wykonane pisanki zachwycają. Gratulujemy nie tylko wykonania, ale przede wszystkim wielkiej pomysłowości w podejściu do tematu.

Poniżej prezentujemy listę laureatów oraz przepiękne prace naszych uczniów.

I miejsce - Paweł Matusiewicz kl. 7e

II miejsce - Mariusz Mikrut kl. 7e

III miejsce - Dawid Zamarło kl. 7d

Wyróżnienie - Magdalena Golec kl. 8b

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!