Międzynarodowy konkurs ” Kangur Matematyczny 2021”

22 kwietnia odbył się w naszej szkole konkursu” Kangur Matematyczny 2021”. Konkurs ten został przeprowadzony online w następujących kategoriach:

• Żaczek – dla klas drugich

• Maluch – dla klas trzecich i czwartych

• Beniamin- dla klas piątych i szóstych

Jak co roku celem konkursu jest popularyzacja matematyki oraz zwiększanie motywacji uczniów w poznawaniu tajników wiedzy matematycznej.

Najlepsze wyniki w szkole otrzymali :

• Mazur Milena – kl.IIIa

• Kubica Wiktoria – kl.IIIb

• Strojek Milena- kl.Vb

Natomiast wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Matematycznym „KANGUR 2021 ONLINE” w kategorii „ Żaczek” otrzymał:

• Mikrut Marek- kl.IIc

Każdy z uczestników konkursu niezależnie od uzyskanego wyniku otrzymał układankę przestrzenną w formie breloczka.

Uczniowie z najlepszymi wynikami i uczeń wyróżniony otrzymają dyplom i upominek.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratuluję uzyskanych wyników i zapraszam do kolejnych edycji.

Szkolny koordynator konkursu:

Elżbieta Wójcik