Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego The Big Challenge

W kwietniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego THE BIG CHALLENGE w formie on-line.

Celem konkursu jest zachęcenie i motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego poprzez zabawę przy użyciu komputera. Konkurs The Big Challenge umożliwia korzystanie z aplikacji i stron z zadaniami przez cały rok tak więc uczeń może wchodzić na swoje konto i rozwiązywać zadania w dogodnym dla siebie czasie i miejscu.

Atrakcyjna forma konkursu i możliwość rozwiązywania zadań w domu sprawiły, że w konkursie udział wzięło 33 uczniów naszej szkoły.

Przedstawiamy wyniki konkursu :

LEVEL 1:

1 miejsce: Agnieszka Gacka kl 5b z wynikiem 331. 25 pkt i 11 miejscem w województwie

2 miejsce: Sebastian Mizgała kl 4a z wynikiem 330 pkt i 13 miejscem w województwie

3 miejsce: Justyna Satława z kl 4b z wynikiem 292.5 pkt i 65 miejscem w województwie

Wyróżnienie : Jakub Buk z kl 4c z wynikiem 288.75 i 68 miejscem w województwie

LEVEL 2:

1 miejsce: Maja Krywult z kl 6d z wynikiem 300 pkt i 18 miejscem w województwie

2 miejsce: Patrycja Skiba z kl 6e z wynikiem 221.75 pkt i 113 miejscem w województwie

3 miejsce: Piotr Juraszek z kl 6b z wynikiem 210 pkt i 128 miejscem w województwie

LEVEL 3:

1 miejsce: Dominik Białek z kl 7a z wynikiem 285 pkt i 38 miejscem w województwie.

2 miejsce: Emilia Nguyen Nam z wynikiem 273 pkt i 51 miejscem w województwie

3 miejsce: Szymon Gacek z wynikiem 225 pkt i 136 miejscem w województwie

LEVEL 4:

1 miejsce : Justyna Sroka z kl 8d , Anna Warecka z kl 8b i Oliwia Budniak z kl 8b z wynikiem 298.75 i 18 miejscem w województwie

2 miejsce: Julita Sikora z kl 8c z wynikiem 295 pkt i 25 miejscem w województwie

3 miejsce: Wojciech Stępniakowski z kl 8d z wynikiem 262.5 pkt i 59 miejscem w województwie

konkursu:

Joanna Marczuk