Konkurs na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową

21-12-2022 8:05

Ze świętami Bożego Narodzenia związanych jest wiele tradycji. Jedną z nich jest wysyłanie kartek świątecznych. Aby w dobie rozwoju technologii informacyjnej nie zapomnieć o tej pięknej tradycji, w naszej szkole odbył się konkurs na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Wszystkie kartki były oryginalne, kolorowe i starannie wykonane.
Komisja konkursowa musiała dokonać trudnego wyboru spośród wielu prac przygotowanych przez uczniów. Ostatecznie wyłoniła 3 laureatów oraz przyznała 4  wyróżnienia:

I miejsce – Maja Piecuch kl. 8c

II miejsce – Marcin Michalak kl. 8a