Konkurs na logo szkoły - zapraszamy do udziału.

16-10-2023 13:48 konkursy z życia szkoły

Samorząd Uczniowski przy SP nr 28 w Bielsku-Białej serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na logo dla naszej szkoły.

Warunki uczestnictwa w konkursie:

1. Konkurs trwa od 16.10.2023r. do 22.12.2023r.
  2. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie i rodzice naszej szkoły oraz nauczyciele, którzy zapoznali się z regulaminem konkursu.
  3. Projekty konkursowe mogą być realizowane tylko indywidualnie.
  4. Uczestnictwo w konkursie jest jednoznaczne ze zrzeczeniem się praw autorskich na rzecz Szkoły Podstawowej nr 28 im. gen. Józefa Kustronia w Bielsku-Białej.

Forma prezentacji pracy konkursowej:

1. Prace należy wykonać korzystając z technik komputerowych.
  2. Projekty konkursowe muszą spełniać następujące warunki:

• znak należy przedstawić i wydrukować na formacie A-4,
  • grafika wektorowa czyli taka, która jest tworzona na podstawie obiektów geometrycznych – po przybliżeniu nie traci na jakości. Logo powinno być łatwo skalowalne,
  • rekomendowany format pliku: SVG (dopuszczalne są też inne rozszerzenia),
  • rekomendowany program: Incscape (dopuszczalne są też inne programy),
  • w swej treści projekt nie może zawierać elementów obraźliwych.

3. Logo winno charakteryzować się następującymi cechami:

• być czytelne i łatwe do zapamiętania,
  • być łatwo identyfikowane z naszą szkołą,
  • wzbudzać pozytywne emocje,
  • powinno być proste pod względem graficznym i kolorystycznym,
  • powinno zawierać nazwę szkoły:  Szkoła Podstawowa nr 28 im. gen. Józefa Kustronia w Bielsku-Białej i rok powstania - 1907,
  • powinno składać się: z połączenia logotypu (stylizacji literowej) i znaku graficznego będącego symbolem.

Podpisane prace (imię i nazwisko, klasa) należy składać do dnia 22.12.2023r. do pani Katarzyny Głogowskiej – budynek nr 1 lub pani Agaty Banet – budynek nr 2.

Planowana data ogłoszenia wyników – styczeń 2024r.

Życzymy ciekawych pomysłów!

Organizatorzy – Samorząd Uczniowski