Kartka z pamiętnika – niezapomniany dzień ferii zimowych

28-03-2023 19:27 konkursy z życia szkoły

W marcu został rozstrzygnięty szkolny konkurs literacki Kartka z pamiętnika – niezapomniany dzień ferii zimowych, przeznaczony dla klas 4 – 8. Należało opisać wybrany dzień ferii w formie relacji pamiętnikarskiej.

Celem konkursu było zachęcenie uczniów do pisania i prezentowania własnej twórczości oraz rozwijanie wyobraźni literackiej.

Prace konkursowe zostały ocenione w dwóch kategoriach. Oto wyniki:

kl. 4 – 5

1.m. Sebastian Zawiła, kl. 4b