Ekologiczny konkurs plastyczny „Stop smog!”

14-01-2022 10:06 konkursy z życia szkoły

Samorząd Uczniowski zaprosił uczniów z klas siódmych i ósmych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Stop smog!”.

Głównym celem konkursu było zainteresowanie uczniów naszej szkoły problematyką smogu i konsekwencji z nim związanych oraz zrozumienie konieczności podejmowania działań antysmogowych.

Zainteresowanie konkursem było bardzo duże. Wpłynęło kilkanaście prac plastycznych wykonanych rożnymi technikami.  Poziom był wyrównany, dlatego też Jury postanowiło nagr

odzić sześć prac.

Z radością pragniemy  poinformować, że laureatami konkursu zostali:

I miejsce - Maxymilian Mleczko kl. 7d

II miejsce - Sandra Bagier kl. 8c

III miejsce - Zuzanna Dudek kl. 7e oraz Dominika Siembab kl. 8b

Wyróżnienia - Marcin Michalak kl. 7a oraz Krystian Kot kl. 7d

Nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy! Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział.